Nieuwe content voor Dark Souls II is nu uit

0
Het laatste hoofdstuk van The Lost Crowns DLC voor Dark Souls II is vanaf vandaag verkrijgbaar.
In de afsluiter “Crown of the Ivory King” hoopt From Software zijn fans te verwennen met meer vijanden, obstakels en andere uitdagingen. Vorige hoofdstukken (Crown of the Sunken King en Crow of the Old Iron King) waren specifiek gericht op het vervolledigen en verstevigen van de bestaande gameplay. Met Crown of the Ivory King wordt een grootse finale gebracht.
De content is vanaf vandaag via Xbox Live Marketplace en Steam te verkrijgen. PlayStation gamers moeten nog tot 1 oktober wachten.

Bron: Dark Souls

Share.

About Author

Een doorgewinterde redacteur die al jaren zijn vak met genoegen uitoefent. Hij houdt van games met een verhalende context, verscholen in een uniek jasje, zoals zijn all time favorites: Journey, Zone of the Enders: The 2nd Runner en To The Moon.

Leave A Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.